Poskytované služby

vysetreni

Provádíme vyšetřování glaukomu (zeleného zákalu) revoluční technologií OCT a GDx metodou. Více informací o glaukomu zde, o vyšetření metodou OCT zde a vyšetření metodou GDx zde.

Kromě standardních oftalmologických vyšetření dospělých pacientů se specializujeme i na dětskou oftalmologii. Provádíme vyšetřování zraku dětí od 1/2 roku pomocí Tellerových tabulí.

Poskytujeme konzultace před laserovými operacemi očí, včetně předoperačního vyšetření a doporučení na specializované pracoviště.

Ordinace je vybavená nejmodernější diagnostickou technikou, která pracuje ve většině případů bezkontakní metodou, to znamená, že oko pacienta není zbytečně zatěžováno a drážděno přímým dotykem diagnostických, nebo měřících přístrojů.

Provádíme plastické operace víček a okolí očí klasickou chirurgickou metodou a také moderní neinvazivní metodou pomocí přístroje Plexr.

Ve spolupráci s renomovanou oční optikou, která sídlí ve stejném objektu, nabízíme odborné vyšetření při předpisu brýlí. Součástí ordinace je i aplikační středisko kontaktních čoček.